Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Discutii despre serial

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Discutii despre serial Empty
MesajSubiect: Discutii despre serial   Discutii despre serial Icon_minitimeJoi Iul 17, 2008 6:06 pm

Aici vom discuta despre episoadele preferate, momentele ce ne-au impresionat din acest anime.



Eu ma uit pe Animax doar dupa ora 23. Chiar noaptea trecuta a fost episodul care mi-a placut foarte mult. Eu nu am retinut foarte bine numele personajelor deci s-ar putea sa le incurc Razz.
Lupta dintre Renji si capitanul Kuchiki Byakuya (sper sa nu ma insel), unde m-a impresionat incapatanarea lui Renji de a o salva pe Rukia. Eu deobicei plang cand moare un personaj, dar aseara l-am injurat Razz.
Ichigo (din nou sper sa nu fi gresit) inca se straduieste sa ajunga la Bankai, dar cred ca pune prea tare pret pe motivul de a o salva si de aia se grabeste si nu prea ii iese. Insa is so cute Razz!
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
Be my valentine!
Admin
Admin
Be my valentine!


feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Localizare : In scurt timp ajung la granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Ipocrizie acuta!
Data de inscriere : 18/06/2008

Discutii despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre serial   Discutii despre serial Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 2:36 am

Un anime cu personaje bine conturate (unele). Povestea este destul de atractiva dar cateodata parca ii lipsescte ceva iar alteori parca sunt prea multe lucruri ingramadite fara sens iar alteori unele faze nici nu au ce cauta in acel episod si nici in poveste. Muzica este super mai ales cea de la inceput si de la sfarsit dar si cea din ''interiorul'' episodului respectiv. Un anime destul de dragut care merita vizionat!
Sus In jos
 
Discutii despre serial
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre noi
» Despre orice

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: