Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Da-i o nota celui de deasupra ta!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Da-i o nota celui de deasupra ta! Empty
MesajSubiect: Da-i o nota celui de deasupra ta!   Da-i o nota celui de deasupra ta! Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 1:30 pm

am mai vazut pe un forum si m-am gandit ca nu e rau sa pun si la noi.
deci dai o nota celui/ celei de deasupra ta, in functie de ce fel de persoana e. daca vreti argumentati raspunsul.
eu nu am pe nimeni deasupra :p deci incepeti voi.
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
Be my valentine!
Admin
Admin
Be my valentine!


feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Localizare : In scurt timp ajung la granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Ipocrizie acuta!
Data de inscriere : 18/06/2008

Da-i o nota celui de deasupra ta! Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota celui de deasupra ta!   Da-i o nota celui de deasupra ta! Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 2:28 pm

Eu stiam o chestie cu ''calitati, defecte, sfat''. Oricum...nu strica un 10! Esti destul de sociabila si de treaba. Nu vrei certuri si vrei sa fie armonie pe forum...Ar fi destule de spus mai ales ca am vazut si niste defecte Twisted Evil dar las atat! Nu te-ai suparat, nu? Sper ca nu!
Sus In jos
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Da-i o nota celui de deasupra ta! Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota celui de deasupra ta!   Da-i o nota celui de deasupra ta! Icon_minitimeMar Iul 08, 2008 2:56 pm

eshti o persoana de treaba. am observat ca-ti place sa asculti si ai si tu suferintele tale. am vazut ca-ti place sa critici (sa nu te supy) iar persoanele criticate nu prea par sa accepte, chiar daca incerci doar sa critici intr-un sens bun, pentru a-si repara greseala.
din cate te cunosc eu, meriti 9.50!
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
Rock+Coca-Cola
Plin de creativitate
Plin de creativitate
Rock+Coca-Cola


feminin
Numarul mesajelor : 231
Varsta : 28
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : sunt cateva...
Stare de spirit : always sad....
Data de inscriere : 19/06/2008

Da-i o nota celui de deasupra ta! Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota celui de deasupra ta!   Da-i o nota celui de deasupra ta! Icon_minitimeVin Iul 11, 2008 11:08 pm

10 pt u Gaby!!!!!!
Sus In jos
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
Moderator
Moderator
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^


feminin
Numarul mesajelor : 351
Varsta : 28
Localizare : in my lovely nightmare
Joburi/Distractii : desen, muzica, pc, datu' cu rolele si cu bakeul si cel mai important si mai frumos:Statul
Stare de spirit : My heart is broken.The blood silently seeping ochest looks so elut of my egant.
Data de inscriere : 17/06/2008

Da-i o nota celui de deasupra ta! Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota celui de deasupra ta!   Da-i o nota celui de deasupra ta! Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 1:39 am

10 Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Da-i o nota celui de deasupra ta! Empty
MesajSubiect: Re: Da-i o nota celui de deasupra ta!   Da-i o nota celui de deasupra ta! Icon_minitime

Sus In jos
 
Da-i o nota celui de deasupra ta!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Cafenea :: Jocuri-
Mergi direct la: