Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vrei sa stii cum o sa mori????

In jos 
+4
*Stelutsa De Ciucalata*
Be my valentine!
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
~the^last^kiss~
8 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 7:17 pm

Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
Moderator
Moderator
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^


feminin
Numarul mesajelor : 351
Varsta : 28
Localizare : in my lovely nightmare
Joburi/Distractii : desen, muzica, pc, datu' cu rolele si cu bakeul si cel mai important si mai frumos:Statul
Stare de spirit : My heart is broken.The blood silently seeping ochest looks so elut of my egant.
Data de inscriere : 17/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 8:22 pm

eu... Smile)


Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.

cu toate ca nu prea cred:)).... si totusi e tare:))....

si eu speram la ceva mai palpitant:D
Sus In jos
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 8:25 pm

eu, ultima oara cand l-am facut era ceva de un scurt circuit cu Tv-ul :234:

ii penala treaba...
nici eu nu prea cred. maine mi-l fac din nou.
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
Moderator
Moderator
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^


feminin
Numarul mesajelor : 351
Varsta : 28
Localizare : in my lovely nightmare
Joburi/Distractii : desen, muzica, pc, datu' cu rolele si cu bakeul si cel mai important si mai frumos:Statul
Stare de spirit : My heart is broken.The blood silently seeping ochest looks so elut of my egant.
Data de inscriere : 17/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 8:39 pm

ioi...Smile)..... mi'am mai facut iarasi testu....

Smile)
de data asta a iesit altceva... si mai penall:))

Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand veti incerca sa urmariti emisiunea,veti prinde numai sfarsitul, ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele televizorului - ramase inca in priza.


oare daca il mai fac din nou o sa fie altceva si mai..Smile)
Sus In jos
Be my valentine!
Admin
Admin
Be my valentine!


feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Localizare : In scurt timp ajung la granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Ipocrizie acuta!
Data de inscriere : 18/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 8:42 pm

''O sa va ganditi sa intrati intr-o afacere piramidala ca sa cunoasteti oameni noi si sa faceti multi bani. O sa muriti de tristete cand o sa aflati ca nici ei nu va vor din cauza ca aveti incisivii cariati - singurii dinti care v-au mai ramas.'' l-am facut mai devreme dar il mai fac si mai tarziu. Chiar sunt curioasa daca iese ceva si mai si...
Sus In jos
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 6:54 am

asa mi-a iesit si mie ultima oara ^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^


chiar e penala treaba!!!! =))
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
*Stelutsa De Ciucalata*
Moderator
Moderator
*Stelutsa De Ciucalata*


feminin
Numarul mesajelor : 65
Varsta : 31
Localizare : somewhere
Stare de spirit : annoyed
Data de inscriere : 17/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 2:50 pm

``Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand veti incerca sa urmariti emisiunea,veti prinde numai sfarsitul, ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele televizorului - ramase inca in priza.``
uit`acum *rolleyes*
Sus In jos
http://alynutza-madeline.hi5.com
Rock+Coca-Cola
Plin de creativitate
Plin de creativitate
Rock+Coca-Cola


feminin
Numarul mesajelor : 231
Varsta : 28
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : sunt cateva...
Stare de spirit : always sad....
Data de inscriere : 19/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 5:37 pm

La mine cik:...O sa va ganditi sa mergeti sa dansati intr-o noaptea de joi spre vineri. Dar echilibrul mental nu o sa fie pe masura tonusului fizic. Va veti pierde in detalii, o sa aveti momente de isterie, gandindu-va adesea sa va duceti in vacanta la tara. Daca veti avea un partener de viata stabil, va veti gandi sa il ucideti. Daca nu, va veti ganditi sa ucideti intreaga umanitate. Un vecin afla de gandurile malefice si va impusca de la balcon. 13


Ultima editare efectuata de catre Vergessene Kinder in Sam Iun 21, 2008 2:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
~MeRmAiD~

~MeRmAiD~


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Data de inscriere : 16/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 7:40 pm

Dupa ce o sa ratati o saptamana intreaga emisiunile preferate la la
televizor veti innebuni de durere si ura, deoarece de fiecare data cand
veti incerca sa urmariti emisiunea,veti prinde numai sfarsitul,
ultimele minute in care prezentatorul povesteste despre cat de reusita
a fost emisiunea respectiva. Intr-un acces de furie veti sparge
televizorul cu un topor si va veti juli la degetul inelar cu o aschie
din ecran. Veti incepe sa plangeti deznadajduit pana o sa se faca o
baltica de apa sarata la picioare. Veti muri electrocutat de la firele
televizorului - ramase inca in priza.

Exact asta vreau sa mor repede..Totusi..exceptand faza cu telenovelele Smile)
Sus In jos
^..::~nymphetamine~::..^
Plin de creativitate
Plin de creativitate
^..::~nymphetamine~::..^


feminin
Numarul mesajelor : 239
Varsta : 29
Localizare : In your shadow...in your darcking life>:).....In your beautiful nightmare>:)>:)>:)
Joburi/Distractii : laugh....laugh......and laugh=))
Data de inscriere : 22/06/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 6:43 pm

Iata interpretarea testului "Cum o sa mori?"

O sa va ganditi sa intrati intr-o afacere piramidala ca sa cunoasteti oameni noi si sa faceti multi bani. O sa muriti de tristete cand o sa aflati ca nici ei nu va vor din cauza ca aveti incisivii cariati - singurii dinti care v-au mai ramas.

god =)) =)) =))
Sus In jos
killing_dreams

killing_dreams


feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 29
Localizare : Somewhere in my world...
Data de inscriere : 09/07/2008

Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 8:55 am

Intr-o zi de miercuri o sa va asezati cu fundul pe piunezele puse de colegii de serviciu pe scaun. Piunezele sunt ruginite asa ca muriti dupa 6 zile.

Um... eu vroiam sa mor vinerea >.<
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vrei sa stii cum o sa mori???? Empty
MesajSubiect: Re: Vrei sa stii cum o sa mori????   Vrei sa stii cum o sa mori???? Icon_minitime

Sus In jos
 
Vrei sa stii cum o sa mori????
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Cafenea :: Jocuri-
Mergi direct la: