Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Postarea fan-ficurilor

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 5:00 pm

Exclamation
REGULAMENT DE POSTARE A FAN-FICURILOR


Exclamation Fan-fidurile vor fi postate in functie de genul lor (horror, drama, etc.) in topicul corespunzator!

Exclamation Cand se strang 5 comment-uri la un fic (maxim 10) se va pune urmatorul next.
Daca next-ul nu este pus intr-o saptamana acesta va fi mutat la arhive. Daca doriti sa-l scoateti si sa-l continuati, imi veti trimite un mesaj privat, mie sau unui moderator. Acesta va putea fi scos doar de 3 ORI.

Exclamation Partile din fic nu trebuie sa fie neaparat mari dar nici foarte scurte.

Exclamation Cand veti posta un Comment la un fic, acesta nu va fi de genu: "vreau next", " next ca sunt curios/a", "continuarea please" sau mai stiu eu ce! Exclamation Veti comenta un pic ficul Exclamation

Exclamation Pentru a posta un fic nu trebuie sa aveti neaparat un numar de post-uri pe forum, dar trebuie sa va inscrieti la topicul "Inscriere fan-ficuri". Numarul maxim de fan-ficuri de un anumit gen este de 10.

Exclamation Cand incepeti un fic nou veti spune din partea cui aveti acordul de al posta Exclamation

Exclamation Nu se vor folosi prescurtari [ex: dak, bn, k (in loc de ca), etc] sau smilies in fic pentru ca strica aspectul si de obicei, este chiar stresant!!!

Cam atat, deocamdata. Vom vedea cum evolueaza lucrurile in timp...


Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Iun 20, 2008 8:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
~MaKe SoMe NoIsE~

~MaKe SoMe NoIsE~


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 17/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:34 pm

usor regulamnetul ptr ficuri
ma inscriu si eu imediat;)
Sus In jos
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:36 pm

poti incepe sa-l postezi
nu e omor inca =))
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:38 pm

puteti incepe sa postati ficuri
asta pentru inceput
mai tarziu va veti inscrie
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
Rock+Coca-Cola
Plin de creativitate
Plin de creativitate
Rock+Coca-Cola


feminin
Numarul mesajelor : 231
Varsta : 28
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : sunt cateva...
Stare de spirit : always sad....
Data de inscriere : 19/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 5:59 pm

eu nu am fic-uri oricum Sad
Sus In jos
*[Spanzurata]*[De^Vise]*
Writer
*[Spanzurata]*[De^Vise]*


feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 29
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in orasul fara suflete
Joburi/Distractii : Sa ma tai cu lama
Stare de spirit : Negativist, Pesimist
Data de inscriere : 19/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeSam Iun 21, 2008 6:58 pm

aa si avem voie sa scriem colorat?
Sus In jos
http://www.redmoonkaulitz.hi5.com
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 3:07 pm

sa scrieti colorat in ficuri?
da... dar nu culori tipatoare...
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
DADYDA




Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Data de inscriere : 20/06/2010

Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:33 pm

^_^" e ceva daca punem personaje inventate de noi in ficuri cu un anume anime? de exemplu eu mi-am inventat cateva personaje in animeul D. Gray-man
Sus In jos
Continut sponsorizat





Postarea fan-ficurilor Empty
MesajSubiect: Re: Postarea fan-ficurilor   Postarea fan-ficurilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Postarea fan-ficurilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Welcome :: Regulamentul forumului-
Mergi direct la: