Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce gen de emisiuni preferati?

In jos 
+2
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
~the^last^kiss~
6 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 4:38 pm

eu ma uit in general la documentare, asta daca nu sunt melodii ce-mi plac pe canalele de muzica Razz
si seara am program pe Animax.
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
Moderator
Moderator
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^


feminin
Numarul mesajelor : 351
Varsta : 28
Localizare : in my lovely nightmare
Joburi/Distractii : desen, muzica, pc, datu' cu rolele si cu bakeul si cel mai important si mai frumos:Statul
Stare de spirit : My heart is broken.The blood silently seeping ochest looks so elut of my egant.
Data de inscriere : 17/06/2008

Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 8:32 pm

well.... eu... sincer nu m'am mai uitat la tv cam de vreo 3-4 luni:D.... dar in general preferam si cred ca inca mai prefer documentarele, comediile, muzica, si bineinteles talk-shourile (numai alea bune la care esti pe jos:))..... eu rad cand il vad pe jiji becali pe la tv dandu'se in spectacol:D)....

si ma mai uitam si la animeuri la tv..... dar acum prefer netu 9
Sus In jos
*Stelutsa De Ciucalata*
Moderator
Moderator
*Stelutsa De Ciucalata*


feminin
Numarul mesajelor : 65
Varsta : 31
Localizare : somewhere
Stare de spirit : annoyed
Data de inscriere : 17/06/2008

Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 11:38 am

pai in general zabovesc ore si ore pe MTV, MTV HITS, KISS TV.]mi place sa ma mai uit si pe Fashion TV I love you .Cu documentarele nu prea ma omor..cateodata cand prind ma mai uit la `How it's made?` pe Discovery sau la `brainiac`
seara obisnuiesc sa ma uit la `Agentul VIP` de pe Antena 2.chiar imi place emisiunea *in love*
Sus In jos
http://alynutza-madeline.hi5.com
Rock+Coca-Cola
Plin de creativitate
Plin de creativitate
Rock+Coca-Cola


feminin
Numarul mesajelor : 231
Varsta : 28
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : sunt cateva...
Stare de spirit : always sad....
Data de inscriere : 19/06/2008

Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 5:22 pm

Pai ji eu la fel......ma uit pe Utv pe KISStv ji Mtv ji emisiunile mele preferate sunt difuzate pe Mtv ( My super sweet16,Tila tequila,Engaged& unederange( sau ma rog cum se scrie ) ji topurile de pe Mtv le ador pt k da ji mel TOKIO HOTEL!!! Surprised
_______________________________________________________
ma mai uit ji la filme cand mai apuc imi plac cele de groaza dar ji cele politziste in care sunt crime ji aiaa le ancheteaza ji la final gasesc faptasul bla bla bla..... jtitzi voi ce vreau sa zik Razz Razz Razz
Sus In jos
Be my valentine!
Admin
Admin
Be my valentine!


feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Localizare : In scurt timp ajung la granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Ipocrizie acuta!
Data de inscriere : 18/06/2008

Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 11:08 am

Si eu ma uit pe canalele cu muzica dar si la documentare si lucruri folositoare, filme si la anime-uri nu m-am mai uitat e mult! Daca nu s-ar bloca netul cand vreau sa ascult o melodie as lasa in pace TV-ul!
Sus In jos
Luna

Luna


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/07/2008

Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 11:25 am

Eu urmaresc de obicei MTV,KissTV,UTV etc ... Ce are MUZICA INCLUSA
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce gen de emisiuni preferati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce gen de emisiuni preferati?   Ce gen de emisiuni preferati? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce gen de emisiuni preferati?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Cafenea :: TV-
Mergi direct la: