Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestii si pareri

In jos 
+5
tyna
BreakAwayFromHell
~MaKe SoMe NoIsE~
*Stelutsa De Ciucalata*
~the^last^kiss~
9 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 2:18 pm

Ce as putea face pentru a imbunatati aspectul forumului si nu numai?
Ce parere aveti despre el?
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
*Stelutsa De Ciucalata*
Moderator
Moderator
*Stelutsa De Ciucalata*


feminin
Numarul mesajelor : 65
Varsta : 30
Localizare : somewhere
Stare de spirit : annoyed
Data de inscriere : 17/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:42 pm

forumul e destul de dragut.imi plac mult fluturasii de la forumuri I love you

pai...ar fi frumos daca ai putea face niste topicuri despre muzica, Tv, filme, carti ... si poate inca un forum cafenea unde sa postam diferite jocuri sau alea le putem posta la off-topic?


Sus In jos
http://alynutza-madeline.hi5.com
~MaKe SoMe NoIsE~

~MaKe SoMe NoIsE~


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 17/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:49 pm

e frumos pentru inceput
sper sa se adune cat mai multi useri noi
Sus In jos
BreakAwayFromHell

BreakAwayFromHell


feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 28
Localizare : in this fucking world
Joburi/Distractii : music=life
Stare de spirit : fucking happy
Data de inscriere : 17/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:58 pm

da...e dragutz forumul...poate ar merge si aici un video sau o melodie pe prima pagina...
Sus In jos
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 6:47 pm

cam ce gen de videoclipuri ati vrea?
ma refer ce artist?
am sa fac un topic numai cu videoclipuri, si am sa le clasesz pe artisti. in fiecare saptamana voi pune pe rand de acolo.
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
tyna

tyna


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 17/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 6:55 pm

phai forumul e jalex dar mai trebuie lucrat putzin l el...ptr k o s creask mareeeee
Sus In jos
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^
Moderator
Moderator
^~eMpreEs.of.the.aRctIc~^


feminin
Numarul mesajelor : 351
Varsta : 28
Localizare : in my lovely nightmare
Joburi/Distractii : desen, muzica, pc, datu' cu rolele si cu bakeul si cel mai important si mai frumos:Statul
Stare de spirit : My heart is broken.The blood silently seeping ochest looks so elut of my egant.
Data de inscriere : 17/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 7:51 pm

forumul mi se pare destul de dragutz ....dar cred ca o sa mai pui si alte topicuri nu??

si in legatura cu muzica/videoclipuri eu as vrea sa pui moonspell:X:X.... simple plan, blink182, sum41, funeral of a friend, mortal love, lovex, for my pain, him, paramore, simple plan, tokio hotel, cinema bizarre, green day, braking benjamin, bullet for my valentine, in flames, darkseed si my fav cryptal darkness:X:X yes

daca se poate pe toate....daca nu.... doar o parte:D
Sus In jos
Be my valentine!
Admin
Admin
Be my valentine!


feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Localizare : In scurt timp ajung la granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Ipocrizie acuta!
Data de inscriere : 18/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 2:29 pm

Cred ca Admin are multa treaba asa ca nu vreau nici un forum in plus desi ar mai trebui fiinca forumul este mult prea mic.
Am vazut ca exista anime => Universul anime...si ce trebuie sa postam acolo? ca ne plac anim-urile? Ar trebui sa faci un forum si sa ii atasezi sub-forumuri.
Topicuri putem face si noi da ne opreste lenea. Sau poate nu stiti ce e ala topic si il confundati cu forum. (la categori se ataseaza forumuri de catre admin. Apoi se deschid topicuri (thead-uri) de catre useri...azi chiar nu am chef sa explic nImic...deci nu ma astept sa inteleaga cineva...)
Totusi...se face mult spam si asta nu e prea bine. Vad ca libertatea asta aduce useri dar totusi...
Ar trebui cand comntam sa comentam nu sa scrim ca are talent si vrem continuarea. Scuze daca se simte cineva vizat (a). Eu sunt obijnuita cu fic-urile si comentarile de pe forumul postului oficial asa ca am mai multe pretentii desi inca nu am inceput sa critic ca asta ar insemna sa imi ia foc creieri asa ca o sa critic mai incolo dar dur.
Alte sugestii? Am destule dar nu pot sa le spun atat de repede fiinca forumul e nou si macar sa fie mai maricel si apoi o sa incep cu sugestiile adevarate...nu multe...doar...cateva...pagini.
Sus In jos
Rock+Coca-Cola
Plin de creativitate
Plin de creativitate
Rock+Coca-Cola


feminin
Numarul mesajelor : 231
Varsta : 28
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : sunt cateva...
Stare de spirit : always sad....
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 6:58 pm

Forumul e marpha oricum...... rock I love you
Sus In jos
^..::~nymphetamine~::..^
Plin de creativitate
Plin de creativitate
^..::~nymphetamine~::..^


feminin
Numarul mesajelor : 239
Varsta : 29
Localizare : In your shadow...in your darcking life>:).....In your beautiful nightmare>:)>:)>:)
Joburi/Distractii : laugh....laugh......and laugh=))
Data de inscriere : 22/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 8:09 pm

e destul de dragut forumul....acum nu trebuie sa mai asteptam decat sa vina cati mai multi useri si sa se adune cat mai multe ficuri:)
poate la ranguri sa mai lucrati putin:)
Sus In jos
Rock+Coca-Cola
Plin de creativitate
Plin de creativitate
Rock+Coca-Cola


feminin
Numarul mesajelor : 231
Varsta : 28
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : sunt cateva...
Stare de spirit : always sad....
Data de inscriere : 19/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMar Iul 15, 2008 11:18 pm

Mie mi se pare k sunt putzini useri AVEM NEVOIE DE USERI!!!!!!!iarnoi ...ceilaltzi sa fim mai activi....
Sus In jos
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 10:47 am

da.... useri sunt putin activi... as fi vrut sa fie mai multa activitate... Sad
dar asta e... nu pot sa-i oblig
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sugestii si pareri Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii si pareri   Sugestii si pareri Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii si pareri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Forum stuffs :: Intrebari, sugestii, nelamuriri, pareri-
Mergi direct la: