Anime and creations
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Anime and creations

Forum dedicat desenelor japoneze si imaginatiei, pe care o puteti pune in functiune oricand si cum vreti!!!Bine Ati Venit!!!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intrebari si nelamuriri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
~the^last^kiss~
Admin
Admin
~the^last^kiss~


feminin
Numarul mesajelor : 487
Varsta : 30
Localizare : in aer :P
Stare de spirit : acum furtuna. in secunda urmatoare soare, urmatoarea secunda furtuna si tot asa, un carusel...
Data de inscriere : 16/06/2008

Intrebari si nelamuriri Empty
MesajSubiect: Intrebari si nelamuriri   Intrebari si nelamuriri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 2:16 pm

Daca aveti intrebari sau n-ati inteles ceva, spune-ti si va voi raspunde! Very Happy
Sus In jos
https://your-imagination.forumgratuit.ro
Be my valentine!
Admin
Admin
Be my valentine!


feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 28
Localizare : In scurt timp ajung la granita dintre viata si moarte!
Stare de spirit : Ipocrizie acuta!
Data de inscriere : 18/06/2008

Intrebari si nelamuriri Empty
MesajSubiect: Re: Intrebari si nelamuriri   Intrebari si nelamuriri Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 3:24 pm

Ok! Daca topicul e oricum gol...sa incep eu desi e mai mult o nemultumire... sau mai multe:
Concursurile nu s-au inchis si redeschis, nu mai intra nimeni pe forum...(De tine nu dau)...E pustiu si e un fic la anime care a fost lasat balta! Tu ai ''plecat'' si eu ar fi trebuit sa am grija de astea? Asta ar fi raspunsul, nu? Asta scria la semnatura ta! T.T
Cand intri pe mess si poate daca dai si pe forum sa imi spui si mie ce vrei sa fac ca sa nu ma bag peste tine!
Sus In jos
 
Intrebari si nelamuriri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime and creations :: Forum stuffs :: Intrebari, sugestii, nelamuriri, pareri-
Mergi direct la: